Serwis

Firma NDN, poza działalnością handlową i laboratoryjną, prowadzi autoryzowany przez producentów serwis aparatury. Wykwalifikowani pracownicy wykonują naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne zakupionego u nas sprzętu pomiarowego, a w szczególności:

  • multimetrów cyfrowych
  • zasilaczy laboratoryjnych
  • oscyloskopów
  • częstościomierzy
  • mierników cęgowych
  • generatorów
  • analizatorów widma
  • mierników wielkości nieelektrycznych
  • mierników dla elektryków

NAPRAWY GWARANCYJNE

Mają Państwo możliwość zlecenia nam naprawy sprzętu w ramach gwarancji, którą objęte jest urządzenie. Dokładny czas trwania gwarancji znajduje się w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupionego urządzenia. 


NAPRAWY POGARANCYJNE

Nasz serwis oferuje również naprawy sprzętu pogwarancyjnego.

W przypadku chęci naprawy urządzenia, które nie zostało zakupione u nas, bardzo istotny jest wcześniejszy kontakt mailowy (ndn@ndn.com.pl) lub telefoniczny (22 641 15 47). Krótka rozmowa pomoże nam zweryfikować, czy dysponujemy odpowiednimi częściami do jego naprawy i być może, zaoszczędzi Państwa czas i koszty związane z wysyłaniem do nas urządzenia. 

W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy bezpłatną diagnozę Państwa urządzeń. Następnie, przygotowujemy wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Po jej otrzymaniu, decydujecie Państwo, czy naprawa ma zostać przez nas przeprowadzona, czy też sprzęt miałby zostać do Państwa odesłany. Niekiedy okazuje się, że bardziej opłacalny będzie zakup nowego sprzętu.


WAŻNE INFORMACJE
 

Przed wysłaniem do nas urządzenia konieczny jest kontakt mailowy.

*w przypadku, gdy przedmiotem naprawy jest sprzęt niezakupiony w NDN, jednak zalecamy ten krok również przed serwisem sprzętów kupionych u nas.

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza serwisowego - niezbędne są dane kontaktowe (telefon i e-mail), abyśmy mogli informować Państwa o diagnozie i stanie wysłanego sprzętu. Dodatkowo, bardzo istotne jest wypełnienie pola z opisem usterki i odpowiedź na pytania w nim zawarte. Dzięki temu, nasi serwisanci dysponować będą cennymi informacjami o usterce, co znacznie usprawni diagnozę oraz przebieg naprawy urządzenia. 

Formularz wraz z urządzeniem i kartą gwarancyjną (jeśli gwarancja jest aktualna) prosimy przesłać na adres:

NDN-Zbigniew Daniluk

ul. Janowskiego 15

02-784 Warszawa

Formularz serwisowy 

kliknij, żeby pobrać

Regulamin serwisu

kliknij, żeby pobrać

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym serwisem.

tel.: 22 641 15 47

e-mail: ndn@ndn.com.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone przez NDN © Created by Subinet