Praca

Specjalista ds. sprzedaży aparatury kontrolno-pomiarowej

Poszukujemy pracownika do Działu Sprzedaży NDN

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w procesie sprzedaży (mailowo, telefonicznie i osobiście):
    • przygotowanie ofert handlowych,
    • negocjacje,
    • doradztwo techniczne,
    • identyfikacja potrzeb klientów, dobór produktów aparatury kontrolno-pomiarowej
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • kontakt z partnerami/producentami
  • realizacja planu sprzedaży, sporządzanie raportów
  • udział w wydarzeniach branżowych – reprezentowanie firmy
  • stałe poszerzanie swojej wiedzy na temat oferowanych produktów i rynku aparatury kontrolno-pomiarowej

Nasze wymagania:

  •          Wykształcenie minimum średnie techniczne – preferowane kierunki elektryczne/elektroniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  •          Doświadczenie w sprzedaży sprzętu elektronicznego (najlepiej aparatury kontrolno-pomiarowej)
  •          Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  •          Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mówienie i pisanie)
  •          Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  •          Pracowitość, systematyczność i umiejętność organizacji czasu
  •          Dyspozycyjność w godzinach od 8:30 – 17:00 od poniedziałku do piątku

To oferujemy:

  •          Szkolenia produktowe u naszych dostawców
  •          Szkolenia wewnętrzne
  •          Wsparcie merytoryczne partnerów zagranicznych
  •          Stabilną pracę na cały etat w wiodącej firmie branży elektronicznej
  •          Rozwój zawodowy i realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  •          Umowa o pracę lub B2B
  •          Bezstresową i przyjazną atmosferę pracy

W celu przystąpienia do rekrutacji prosimy o wysłanie swojego CV w formacie .pdf na adres mailowy: ndn@ndn.com.pl. W temacie maila należy wpisać "Praca".

W CV należy załączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NDN - Zbigniew Daniluk w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa na miejscu w naszej siedzibie. Będziemy dzwonić do wybranych kandydatów.

Serwisant/Elektronik

Poszukujemy pracownika do Serwisu NDN

  • Diagnostyka i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Adjustacja i kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej po naprawach
  • Kontakt z producentami aparatury kontrolno-pomiarowej (znajomość języka angielskiego)
  • Kontakt i wsparcie techniczne klienta w ramach prowadzonych napraw
  • Tworzenie raportów z napraw serwisowych
  • Odbywanie sporadycznych podróży służbowych: wsparcie techniczne, targi, szkolenia

Czego oczekujemy od przyszłego pracownika?

  • Wiedzy teoretycznej i praktycznej na wysokim poziomie z zakresu elektroniki
  • Znajomości aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Doświadczenia w dziedzinie diagnostyki i napraw urządzeń elektronicznych (mile widziane doświadczenie przy naprawach aparatury kontrolno-pomiarowej)
  • Umiejętności obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej i sprzętu lutowniczego
  • Wykształcenia wyższego: elektronika lub elektrotechnika
  • Umiejętności odczytywania schematów elektronicznych
  • Umiejętności biegłej obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:30-17:00 od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?

  • Bezstresową i przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilną pracę na cały etat w wiodącej firmie branży elektronicznej
  • Wsparcie merytoryczne partnerów zagranicznych w zakresie serwisu i napraw
  • Możliwość rozwoju i realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
  • Urządzenia i stanowisko niezbędne do pracy w siedzibie firmy - Warszawa, Ursynów
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników: techników i inżynierów z wykształceniem elektronicznym, elektrycznym, a także studentów ostatnich lat studiów technicznych, z umiejętnością programowania.

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w wiodącej firmie branży elektronicznej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • kontakt z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie  CV na adres e-mail: ndn@ndn.com.pl z dopiskiem "Praca".