Kategorie

Aktualności

KONKURS: OSCYLOSKOP BEZ GRANIC! FANTASTYCZNE NAGRODY...

Weź udział w konkursie Oscyloskop bez granic! Wykorzystaj swoją wiedzę i kreatywność i wygraj jedną z trzech nagród! 

Zgłoszenia do 31.03.2024r.

Czytaj więcej...
Laboratorium Wzorcujące NDN z akredytacją!

W lipcu 2022 roku nasze Laboratorium Wzorcujące uzyskało akredytację o numerze AP 209 przyznaną przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) w ramach międzynarodowego porozumienia EA MLA. Tym samym Laboratorium potwierdziło spełnienie wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” w zakresie wzorcowań wielkości elektrycznych.

Czytaj więcej...
Rigol w natarciu - generator arbitralny Rigol DG922 Pro

Rigol w natarciu. Po oscyloskopowych nowościach w postaci rodzin DHO800 i DHO1000 przyszedł czas na generatory. Atak na konkurencję jest mocny, bo parametry opisanego w artykule generatora DG922 Pro – przedstawiciela rodziny DG900 – prezentują się naprawdę nieźle jak na przyrząd klasy, którą reprezentuje. Otwieramy zatem pudełko i patrzymy co kryje się w obudowie o designie, którego do tej pory nie kojarzyliśmy z tym rodzajem urządzenia.

Czytaj więcej...

Aktualności

Analizatory stanów logicznych

Analizatory stanów logicznych

Leaptronix i Zeroplus

Analizatory stanów logicznych to przyrządy diagnostyczne wspierające obserwowanie przebiegów sygnałów cyfrowych za pomocą próbkowania. Zapamiętany przebieg może być obserwowany na ekranie w dowolnej skali czasowej.

Zasada działania analizatora stanów logicznych polega na próbkowaniu wejściowych sygnałów cyfrowych i zapamiętywaniu je w pamięci RAM, a następnie wyświetlaniu na wyświetlaczu np. na ekranie komputera

Analizatory stanów logicznych to przyrządy diagnostyczne wspierające obserwowanie zachowania sygnałów wejść/wyjść danego urządzenia w czasie.

Zasada działania analizatora stanów logicznych polega na próbkowaniu sygnałów cyfrowych i zapamiętywaniu je w pamięci RAM, a następnie wyświetlaniu np. na ekranie komputera. Bardziej rozbudowane modele obsługują nawet do kilkudziesięciu rodzajów protokołów, dzięki czemu potrafią dekodować przechwytywane dane.

Urządzenie jest niezwykle przydatne zarówno na etapie projektowania sprzętu elektronicznego, pisania oprogramowania, jak i podczas diagnostyki lub poszukiwania usterki.

Filtrowanie

Producent
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Wszelkie prawa zastrzeżone przez NDN © Created by Subinet