Kategorie

Aktualności

Promocja! dostawa w 2 tygodnie

Szerokopasmowych wzmacniaczy mocy KEYLINK

Czytaj więcej...
Programowalny zasilacz AC/DC ITECH serii IT7800 do 960kVA

3U/15kVA   Ekran dotykowy  Wielokanałowość  do 960kVA

Czytaj więcej...
Nowe produkty firmy Cernex

tłumiki, dzielniki mocy, ograniczniki, podzespoły RF wysokich mocy i wiele innych

Czytaj więcej...
Dostępne 300V dla serii IT6000B/C/D oraz IT8000

Dostępne modele serii IT6000 B/C/D oraz IT8000 w konfiguracji 300

Czytaj więcej...
ITECH seria IT-M Wysoka precyzja w małym urządzeniu

Zasilacze dwukierunkowe, obciążenia elektroniczne ze zwrotem do sieci

Czytaj więcej...
Sonda szerokopasmowa EMCTD PI-07

2MHz-60GHz 2-1000 V/m do zastosowań 5G

Czytaj więcej...
Analizator mocy Yokogawa WT5000

zdobywcą tytułu "Test Product of the Year 2019", Elektra Awards organizowane przez Electronics Weekly

Czytaj więcej...

Marki Jest 73 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
 • AARONIA AG

  Producent z dziedziny inżynierii pomiarowej i komunikacyjnej. Naszymi produktami AARONIA AG są analizatory widma w czasie rzeczywistym oraz anteny: ultraszerokopasmowe logarytmiczno-periodyczne anteny kierunkowe Yagi, anteny dookólne oraz szerokopasmowe anteny laboratoryjne. Dystrybuujemy również materiały ekranujące (siatki, tkaniny) do zastosowań wojskowych i przemysłowych.

 • ACTIVE TECHNOLOGIES

  Włoski producent generatorów arbitralnych i impulsowych. Powstawał jako start-up przy Uniwersytecie w Ferrarze, dzięki eksperymentom badawczym związanym z półprzewodnikami i projektowaniem oprzyrządowania dynamicznie rozwinął się w duże przedsiębiorstwo.

 • AITELONG

  Aitelong jest profesjonalnym dostawcą i producentem przyrządów światłowodowych takich jak m.in.: spawarki, mierniki mocy PON, optycznych źródeł laserowych, cyfrowych elektronicznych tłumików optycznych. Produkty Aitelong służą do weryfikacji, testowania, certyfikacji i naprawy systemów światłowodowych w aplikacjach telekomunikacyjnych, transmisji danych, obronności i motoryzacyjnych.

 • APPA

  Producent przyrządów testowych z certyfikatem ISO-9001, wykorzystuje zaawansowaną technologię do projektowania i produkcji wysokiej jakości, łatwych w użyciu przyrządów testowych. Pochodząca z Tajpej firma wyrobiła sobie opinię sprawdzonego producenta multimetrów, mierników cęgowych, samochodowych, testerów napięcia, izolacji.

 • ARRAY

  Specjalizuje się w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji produktów elektronicznych, w tym sterowników, oprzyrządowania i elektroniki użytkowej. Array zbudował własny system od projektu po serwis posprzedażowy i uzyskał certyfikat ISO 9000. Wśród naszych produktów tego producenta znajdują się zasilacze laboratoryjne.

 • CEM

  Przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w produkcji przyrządów pomiarowych takich jak, miernik temperatury i wilgotności, miernik poziomu dźwięku, oświetlenia anemometr, detektor gazu, pirometr itp. Najnowsze produkty łączą w sobie wiele modułów stając się wielozadaniowymi, uniwersalnymi przyrządami do pomiarów środowiskowych.

 • Ceyear

  Nowa marka największego chińskiego projektanta i producenta instrumentów optycznych i mikrofalowych. 50 lat doświadczenia w projektowaniu, badaniach i rozwoju oraz produkcji. Dostawca dla wielu globalnych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się generatory sygnałowe, mikrofalowe mierniki mocy, wektorowe analizatory sieci, analizatory widma oraz przyrządy światłowodowe.

 • CHAUVIN ARNOUX

  Francuski producent oferuje szeroką gamę instrumentów pozwalających spełniać wymagania norm i oczekiwania klientów w następujących obszarach:

  testowanie i bezpieczeństwo: testery instalacji, testery izolacji, cęgi prądu upływu, testery uziemienia, mikroomomierze, testery rotacji;

  ocena jakości sieci: cęgi mocy i harmonicznych, analizatory sieci;

  pomiary wielkości fizycznych: kalibratory, termometry, czujniki, manometry, luksometry, mierniki poziomu dźwięku, tachometry.

 • EMCTD

  EMCTD - wysokie częstotliwości, monitory pola elektromagnetycznego, sondy impulsowe do 18GHz

 • ERA

  Znany w Europie i na świecie polski producent mierników elektrycznych. Dzięki kontynuacji ponad 75 - letniej tradycji, ERA-GOST jest producentem bardzo dobrych analogowych przyrządów pomiarowych, w szczególności mierników induktorowych. Mierniki produkowane przez firmę ERA-GOST charakteryzują wysokie parametry techniczne, bardzo duża trwałość oraz umiarkowane ceny.

 • FINEST

  Koreańska marka multimetrów oraz mierników cęgowych z długoletnią tradycją.

 • Fluke

  Nowe narzędzia firmy FLUKE zwiększają swoją funkcjonalność, ułatwiają testowanie oraz zwiększają bezpieczeństwo i efektywność. Multimetr cyfrowy może stać się termometrem, miernikiem cęgowym, a nawet manometrem. Dzięki oryginalnym akcesoriom FLUKE mogą Państwo poszerzyć możliwości wykonywania pomiarów w różnych środowiskach, aby zaspokoić potrzeby przemysłowe, elektryczne i elektroniczne.

 • Goldtool

  Zestawy narzędziowe w NDN.

  Producent akcesoriów, narzędzi i przyrządów elektronicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy narzędziowe ogólnego zastosowania.

 • Guildline

  NDN przedstawicielem Guildline Instruments - lidera i producenta ultraprecyzyjnej aparatury pomiarowej z obszaru metrologii i oceanografii. 60 lat działalności stawia Guildline w szeregu najlepszych światowych dostawców wzorców metrologicznych.

  Nasza oferta obejmuje pierwotne wzorce elektryczne: wzorce AC, mocy, temperatury oraz systemy pomiarowe: system pomiaru temperatury, system kalibracyjny pierwotnych wzorców rezystancji lub „Autosal" - przemysłowy standard pomiarów zasolenia.

  0 produkty/ów

 • HAMEG

  Niemieckie przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, specjalizujące się w opracowywaniu i produkcji instrumentów laboratoryjnych. W 2016 r. zostało zintegrowane z działem badań i pomiarów Rohde & Schwarz. Do naszych produktów marki HAMEG należą głównie sondy pasywne, kable pomiarowe, złącza przejściowe i terminatory.

 • HERA

  W 1962 r. nowa niemiecka firma zaczęła produkcję specjalnych mebli ze zintegrowanymi urządzeniami elektrycznymi. Meble EASY z regałami stołowymi wraz z modułami wkrótce stały się standardem w laboratoriach elektrycznych. Od tego czasu HERA opracowuje innowacyjne rozwiązania do zastosowań elektrycznych, zdobywa cenne doświadczenie w niezliczonych projektach dla instytucji edukacyjnych lub klientów przemysłowych od A jak Airbus do Z jak Zeppelin. Najnowszym osiągnięciem jest dobrze wdrożony system laboratoryjny PROFI z szafami i modułami 19”.

 • IDRC

  Producent kładący wysiłek w tworzenie lub ulepszanie produktów za pomocą zaawansowanych technologii – ​ jego produkty są szeroko stosowane i akceptowane na rynku światowym. Posiada również ponad 30 patentów w USA, Unii Europejskiej, Chinach i Tajwanie. Zapewnia zaawansowany, niezawodny sprzęt testowy oraz wsparcie oprogramowania w celu zaspokojenia każdych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się zasilacze impulsowe o rozmaitych parametrach i dodatkowych opcjach do wielu zastosowań.

 • Iroda

  Iroda to uznana na całym świecie marka. Firma zajmuje się produkcją urządzeń i narzędzi grzewczych zasilanych butanem. W naszej ofercie znajdują się lutownice gazowe oraz akcesoria i materiały do lutowania takie jak groty, noże, dłuta, palniki czy podgrzewacze.

 • ITECH

  ITECH jest profesjonalnym producentem przyrządów testowych i pomiarowych. Wyprodukował ponad 700 modeli, a jego produkty trafiają do ponad 50 krajów. ITECH zawsze utrzymuje wysokie tempo rozwoju i nieustannie stara się sprostać wymaganiom klientów. Zapewnia rozwiązania testowe dla wielu gałęzi przemysłu, również takich jak elektronika samochodowa, komponenty pasywne, półprzewodniki/układy scalone, diody LED, akumulatory, pojazdy elektryczne.

 • KandH

  Jeden z wiodących profesjonalnych producentów sprzętu edukacyjnego na świecie. Chętnie korzysta ze wszystkich dostępnych narzędzi, zwłaszcza multimediów, aby tworzyć łatwe do nauczenia się, przystępne do zrozumienia i wysokiej jakości środowiska edukacyjne. Linia produktów obejmuje szeroki zakres zagadnień dotyczących m.in.: obwodów elektrycznych, układów logicznych, sterowania mikrokomputerami, techniki analogowej i cyfrowej, transmisji światłowodowej, systemów komunikacyjnych i transmisji danych, elektrotechniki samochodowej, energoelektroniki oraz maszyn elektrycznych.

 • Keylink microwave

  Od momentu powstania w 2002r., KeyLink Microwave zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją modułów, komponentów, zespołów i podsystemów wzmacniaczy mocy mikrofalowych i radiowych. Jako przedsiębiorstwo high-tech, KeyLink dostarcza wielu kluczowych rozwiązań do zastosowań w technice radarowej, zagłuszania, systemów komunikacji, testów i pomiarów oraz innych powiązanych dziedzin.

  W naszej ofercie znajdują się szerokopasmowe wzmacniacze mocy z różnymi zakresami mocy wyjściowych m. in. do badań EMC oraz zastosowań komunikacyjnych.

 • Leaptronix

  Wiodący dostawca rozwiązań elektronicznych na całym świecie, szczególnie w zakresie ręcznego/automatycznego programowania/testowania urządzeń. Oferuje uniwersalne programatory układów scalonych, programatory ręczne, analizatory logiczne, testery przepięć, testery uzwojenia impulsów.

 • Lisun

  Lisun - aparatura kontrolno-pomiarowa do badania oświetlenia

 • LUTRON

  Firma Lutron od ponad 40 lat jest wiodącym tajwańskim producentem instrumentów testowych i pomiarowych. Wiele produktów Lutron ma własne innowacje technologiczne i uzyskało już patenty lub zgłoszenia patentowe na całym świecie.

  Wśród naszej oferty znajdują się testery/identyfikatory kabli, dekady indukcyjne/rezystancyjne/ pojemnościowe, mierniki tablicowe, watomierze, wielofunkcyjne mierniki mocy, mierniki i testery środowiskowe: szczelności instalacji gazowych, wilgotności i temperatury, jakości i składu powietrza, światłomierze.

 • MCP

  Most Competitive Products – nazwa mówi sama za siebie. Producent sprzętów i przyrządów laboratoryjnych, obecny na rynku od 1992r.

  W naszej ofercie znajdują się dekady rezytancyjne/pojemnościowe/indukcyjne, autotransformatory, analogowe woltomierze/watomierze amperomierze, multimetry cyfrowe oraz zasilacze AC/DC.

  Multimetry analogowe: seria MS300

  Multimetry cyfrowe: MT8045, MT8145

  Zasilacze: M10-DP-3020E, M10-AD370

  Autotransformatory: seria M10-522

  Dekady rezystancyjne: seria BXR, dekady pojemnościowe: seria BXC, dekady indukcyjne: seria BXL

 • MegiQ

  Produkty MegiQ są używane na całym świecie na uniwersytetach, w dużych i małych firmach do badań, rozwoju, testowania produkcji oraz edukacji. Firma stworzyła potężny zestaw narzędzi, który zapewnia wszystko, co potrzebne do implementacji i weryfikacji komunikacji bezprzewodowej, urządzeń IOT,
  a szczególnie anten - dostarcza narzędzia do pomiaru, weryfikacji i optymalizacji ich działania.

  W naszej ofercie znajdują się analizatory wektorowe (VNA 0460e), systemy pomiarów radiacji i TRP (RMS-0740) oraz zestawy szkoleniowe do nauki obsługi i pomiarów.

 • Metrix

  Metrix dołączył do grupy CHAUVIN ARNOUX w 1997 roku i stał się marką specjalizującą się w instrumentach przemysłowych, laboratoryjnych i edukacyjnych. Marka znana ze swoich innowacji pod względem wzornictwa, ergonomii i technologii. Wynalazca przełącznika kluczykowego (MTX Mobile®), najmniejszego na rynku oscyloskopu z izolowanymi kanałami (Handscope®) oraz multimetru „flip”.

  W naszej ofercie znajdą Państwo multimetry cyfrowe serii MX, watomierze serii PX oraz przenośny oscyloskop cyfrowy OX 7062.

 • MICROMADE

  Firma rodzinna z ponad 30-letnią tradycją. Skupia polskich inżynierów elektroników, którzy opracowują, projektują i wdrażają do produkcji swoje pomysły tak, aby przybierały postać gotowych produktów i systemów oferowanych przez MicroMade. Wykonanie obudów, obwodów drukowanych i montażu SMT MicroMade powierza wyspecjalizowanym, głównie polskim firmom. Programowanie, testowanie i końcowy montaż wykonywane są w siedzibie firmy co pozwala kontrolować i zapewniać odpowiednią jakość produktów.

 • Microtest

  Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w Tajpej. Zapewnia wysokiej precyzji automatyczne przyrządy i sprzęt pomiarowy dla energicznie rozwijającego się przemysłu elektronicznego, informatycznego i komunikacyjnego w oparciu o najnowsze technologie. Posiada dziesiątki patentów na swoje produkty. Zdobyło uznanie w branży oraz wiele nagród w dziedzinie badań i rozwoju oraz innowacji.

  W naszej ofercie znajdą Państwo mierniki i analizatory impedancji, testery wytrzymałości dielektrycznej, urządzenia testujące jakość cewek i wszelkiego rodzaju uzwojeń wraz z pomiarem indukcyjności, mostki RLC.

 • Motech

  Początkowo producent wytwarzający aparaturę testową i pomiarową, z czasem przekształcił się w globalną firmę zajmującą się energią słoneczną. Posiadamy w sprzedaży mostki RLC, zasilacze programowalne, sondy pomiarowe i przewody.

 • Ohm-Labs

  Ohm-Labs jest jedyną amerykańską firmą, która skupia się wyłącznie na oporności. Pracuje nad ciągłą poprawą wydajności, dokładności i stabilności swoich standardów w zakresie metrologii. Produkuje standardowe rezystory od 10 mikroomów do 10 teraomów, precyzyjne boczniki prądowe i dzielniki wysokiego napięcia. Wszystkie produkty są dostarczane z akredytowaną kalibracją ISO17025.

  W naszej ofercie znajdują się zautomatyzowane i dekadowe wysokoomowe wzorce oporności, a także wielozakresowe boczniki prądowe.

 • Pearson

  Pearson Electronics od dawna uważany jest za lidera na rynku w projektowaniu i produkcji szerokopasmowych przekładników prądowych używanych do dokładnych pomiarów prądu przemiennego. Przekładniki prądowe Pearson mogą mierzyć stany nieustalone, harmoniczne, przebieg impulsowy, falę sinusoidalną, RF, złożone kształty fali prądowej. Zakresy mierzonych prądów zaczynają się od mikroamperów, a kończą na kiloamperach. Dostępne są zarówno toroidalne, jak i zaciskowe przekładniki prądowe.

 • PICOTEST

  Aktywna tajwańska firma, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji precyzyjnych przyrządów i urządzeń elektronicznych. Wykorzystuje swoje zdolności badawczo-rozwojowe do dostarczania klientom z całego świata najwyższej jakości produktów i usług.

  W naszym asortymencie pochodzącym od firmy PICOTEST znajdują się częstościomierze o paśmie pomiarowym 1mHz - 6GHz (model U6200A), stacjonarne multimetry cyfrowe serii M3500A, skanery 10/20 pkt. do modeli M3500A oraz przenośne niskoszumowe zasilacze prądu stałego.

 • Pintek

  Od początkowych badań i symulacji związanych z oscyloskopami firma z Tajwanu przeobraziła się do obecnego kształtu - dużego producenta, który swoje produkty sprzedaje w ponad 50 krajach na całym świecie.

  Wśród oferowanych przez nas produktów tego producenta znajdują się przede wszystkim sondy prądowe i napięciowe o szerokich zakresach dynamicznych i pasmach przenoszenia oraz niskich szumach.

 • Pratt & Whitney

  Pratt & Whitney jest wiodącym dostawcą technologii pomiarów przestrzennych i systemów metrologicznych z ponad 11 000 instalacjami na całym świecie. W naszej ofercie znajduje się wszechstronny system wzorcowania długości Labmaster Universal 175 do pomiarów z niepewnością do 2 milionowej cala (50 nanometrów).

 • PRECASTER

  Pierwszy ręczny laserowy miernik odległości wytworzony przez Precaster został wydany w 2008 roku. Obecnie firma jest już w 5. generacji mierników i zajmuje silną pozycję w zakresie wydajności i stabilności wśród światowych konkurentów. W naszej ofercie znajdują się dalmierze laserowe serii CA600, modele HT60 z Bluetooth, oraz CX100 o zakresie pomiaru do 100 metrów.

 • Promax

  Producent systemów testowych i przyrządów pomiarowych do telewizji kablowej i satelitarnej oraz transmisji w sieciach bezprzewodowych i światłowodowych. Wytwarza analizatory FTTH i GPON, modulatory DVB-T, streamery IP lub konwertery IP (ASI, DVB-T). W naszej ofercie znajduje się analizator sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej z ultraszybką analizą widma, dynamiczną analizą echa i analizą strumienia MPEG w czasie rzeczywistym.

 • PTF

  Z biegiem lat firma PTF opracowała kompleksową ofertę oprzyrządowania czasowego i częstotliwościowego, w tym standardy częstotliwości, standardy czasowe i generatory kodów czasowych, uzupełnione szeroką gamą produktów pomocniczych. Wyprodukowała tysiące urządzeń do przeróżnych zastosowań na całym świecie, od prostych sieciowych serwerów czasu do synchronizacji lokalnych komputerów i urządzeń, po w pełni redundantne i wysoce wyrafinowane systemy komunikacji satelitarnej i transmisji.

 • Pulsar

  Ekspert w dziedzinie pomiaru hałasu i drgań od 1969 roku. Pomaga klientom przejąć kontrolę nad hałaśliwymi miejscami, zapewniając najlepszy sprzęt do pomiaru hałasu. Miernik poziomu dźwięku oraz drgań ręki Pulsar vB zapewnia dokładne pomiary drgań ręki w elektronarzędziach, co pozwala uchronić pracownika przed syndromem drgań ręki, a pracodawcę przed kosztownymi roszczeniami odszkodowawczymi.

 • Renan

  Firma RenAn została założona w 1987 roku, a jej główną działalnością była produkcja części maszyn przy użyciu tokarki CNC. Od 1992r. zajmuje się projektowaniem i tworzeniem oprogramowania do edytora kodów CNC, które łączy edytor kodu, zarządzanie plikami, automatyczne debugowanie i transmisję programów. W naszej ofercie znajduje się symulator maszyn CNC oparty na sterowniku SINUMERINK 828D marki SIEMENS.

 • RF-Lambda

  Lider rozwiązań szerokopasmowych, oferuje wysokiej klasy komponenty RF, moduły i systemy - od półprzewodnikowych wzmacniaczy mocy RF i wzmacniaczy o niskim poziomie hałasu, po przełączniki RF, przesuwniki fazy i tłumiki. Produkty te są szeroko stosowane w stacjach radarowych dużej mocy, systemach z szykiem fazowanym i szerokopasmowych systemach zagłuszania.

  Mamy do zaproponowania szeroką gamę akcesoriów pomiarowych i komponentów falowodowych w zakresie częstotliwości radiowych, zarówno elementy pasywne (tłumiki, terminatory, cyrkulatory, izolatory, kombinatory multipleksowe, filtry, dupleksery, sprzęgacze hybrydowe, przesuwniki fazy) oraz aktywne (przełączniki RF, wzmacniacze niskoszumne, wzmacniacze mocy, wzmacniacze prądu przemiennego, diody PIN, detektory, limitery, generatory sygnału, przemienniki częstotliwości).

 • Rigol

  Niezwykle dynamicznie rozwijający się producent aparatury pomiarowej. Nieustannie wprowadza szereg nowych produktów i opcji, które pomagają zwiększać efektywność obsługi. W swoim porfolio posiada oscyloskopy 1 GHz, analizatory widma 3 GHz, zasilacze, generatory fal i DMM wyposażone w dodatkowe funkcje. Poprzez intuicyjny interfejs na panelu przednim, porty LXI, USB i GPIB oraz 3-letnią gwarancję Rigol zapewnia doskonały zestaw narzędzi do szerokich zastosowań przemysłowych lub komercyjnych.

 • ROHDE&SCHWARZ

  Firma Rohde & Schwarz założona została ponad 80 lat temu jako biuro konstrukcyjne i producent precyzyjnego, laboratoryjnego sprzętu pomiarowego. Wysoka jakość produkowanych przyrządów oraz oryginalne rozwiązania konstrukcyjne w krótkim czasie zaowocowały pozycją jednej z najlepszych firm wytwarzających aparaturę kontrolno-pomiarową. Dzisiaj Rohde & Schwarz ma znaczący wkład w rozwój technologii w elektronice i telekomunikacji, znana jest na światowym rynku aparatury pomiarowej oraz radiokomunikacji. Ma swoje biura i przedstawicielstwa w ponad 70 krajach.

 • Sanwa

  Sanwa Electric Instrument produkuje mierniki od 1941 roku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów, Sanwa jest numerem 1 wśród producentów multimetrów w Japonii. Wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem firmy Sanwa w Polsce jest firma NDN -Zbigniew Daniluk – zapewniamy profesjonalny serwis oraz kalibrację.

  W naszej ofercie znajdują się:

  Multimetry cyfrowe: seria PC700, CD700 oraz PC7000 + świadectwo wzorcowania w cenie! (świadectwa wzorcowania wystawiane przez laboratorium firmy NDN zawierają odniesienie do użytych wzorców pomiarowych, z podaniem typu urządzenia oraz numeru seryjnego.)

  Atuty serii PC7000: odczyt 500000, dokł. 0,03%, próbkowanie 5 razy/s (dla wskazania 50 000), pamięć wartości szczytowych i międzyszczytowych - tryb CAPTURE, TrueRMS w zakresie od 45 Hz do 20 kHz, podwójne wskazanie (Dual Display), filtr LPF dla pomiaru napięcia AC, oprogramowanie PC Link (dla serii PC7xx) umożliwia zapis danych pomiarowych na komputerze PC poprzez interfejs szeregowy standardu RS232C (wejście do komputera poprzez USB).

  Mostki LCR: seria 700 (100 kHz, dokł. 0,30%, USB w opcji)

  Mierniki cęgowe: DCL1000, DCM2000

  Akcesoria pomiarowe: przewody, zaciski, sondy.

 • SEW

  Tajwański producent założony w 1973 roku, projektujący i wytwarzający urządzenia do pomiarów wysokich napięć, izolacji, rezystancji uziemienia, upływu uziemienia. W naszej ofercie znajdują się testery izolacji, lokalizatory kabli, kalibratory testerów oraz woltomierze i amperomierze analogowe.

 • SONEL

  Firma SONEL S.A. jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości przyrządów pomiarowych. Działa w branży energetycznej, w sektorach przemysłu, budownictwa oraz telekomunikacji. Projektuje i produkuje różnego rodzaju mierniki wielofunkcyjne, testery, lokalizatory przewodów, analizatory jakości zasilania, kamery termowizyjne, mierniki cęgowe, multimetry, pirometry i luksomierze.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór takich przyrządów jak: wielofunkcyjne mierniki parametrów instalacji elektrycznych, mierniki impedancji pętli zwarcia, mierniki małych rezystancji, mierniki rezystancji izolacji, uziemienia, mierniki cęgowe, mierniki temperatury na podczerwień, reflektometry.

 • TEKBOX

  TekBox opracowuje i produkuje produkty oraz oprogramowanie do badań kompatybilności elektromagnetycznej. Posiada solidne know-how w dziedzinie projektowania sprzętu analogowego i cyfrowego, co owocuje szeroką gamą produktów do zastosowań laboratoryjnych.

  W naszej ofercie znajdą Państwo komory TEM do badań EMC, namioty i torby ekranujące, kable pomiarowe, stabilizatory impedancji sieci zasilającej, tłumiki i zakończenia oraz sondy bliskiego pola do badań EMC.

 • TELEDYNE LeCroy

  Teledyne LeCroy jest znanym amerykańskim producentem oscyloskopów, analizatorów protokołów oraz wszelkich rozwiązań do celów testowych i pomiarowych, które umożliwiają firmom z różnych branż projektowanie i testowanie urządzeń elektronicznych. Od momentu założenia w 1964 roku koncentruje się na tworzeniu produktów zwiększających wydajność, pomagając inżynierom w szybszym i bardziej efektywnym rozwiązywaniu problemów projektowych.

  Sztandarowym produktem firmy są oscyloskopy cyfrowe. Charakteryzują się bardzo dużymi, czytelnymi wyświetlaczami usprawniającymi odczyty wielu zaawansowanych funkcji analizy przebiegów.

  W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór modeli o specyfikacji dla mniej lub bardziej wymagających.

  Przykładowo, model HDO6034A posiada: pasmo przenoszenia 350 MHz, 4 kanały analogowe, 12-bitowy przetwornik AC z możliwością programowego rozszerzenia do 15 bitów, pamięć do 250 Mpkt/kanał, wyświetlacz 12,1" z obsługą wielodotyku, zaawansowane oprogramowanie do analizy widma, WaveScan - zaawansowane wyszukiwanie przebiegów, oprogramowanie do analizy mocy, umożliwia analizę magistral szeregowych, analizę Rittera.

  Bogata wersja HDO8000A wyposażona jest w 8 kanałów analogowych, oferuje pasmo przenoszenia nawet do 1GHz, głębokość pamięci do 250Mpkt/kanał, odświeżanie 10GS/s oraz opcjonalnie w wersji MSO - 16 kanałów cyfrowych.

 • TPI Europe

  TPI Europe - producent manometrów, analizatorów spalin, analizatorów wibracji

  Problemy z łożyskami i smarowaniem? Wysokie koszty utrzymania lub problemy z niezawodnością? TPI EUROPE posiada szeroką ofertę analizatorów drgań. Urządzenia umożliwiają odpowiednie monitorowanie maszyn oraz konserwację predykcyjną - szczegółowa analiza wibracji pozwala na wykrywanie awarii maszyny już na wczesnych etapach, przyspieszając wdrożenie koniecznej konserwacji i zmniejszając skalę usterki.

 • Transcom

  Transcom Instruments jest producentem i dostawcą rozwiązań z dziedziny komunikacji mobilnej, częstotliwości radiowych i mikrofal oraz urządzeń służących do optymalizacji sieci. Portfolio produktów firmy obejmuje 4 obszary: planowanie/utrzymanie/optymalizacja komunikacji w sieci komórkowej, produkcja komponentów RF, potrzeby edukacyjne i badawcze oraz urządzenia i czujniki monitorujące widmo.

  W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim kompaktowych rozmiarów analizatory widma (do nawet 6 GHz mierzonego pasma) zbudowane na systemie Android, ultralekkie (0,9 kg) przenośne inteligentne analizatory kabli i anten (zakres częstotliwości do 6MHz) oraz generatory sygnałów wektorowych służące badaniu częstotliwości radiowych, testowaniu produkcji oraz celom naukowym.

 • ULIRvision

  Producent koncentruje się na obrazowaniu termicznym w podczerwieni, obrazowaniu ultrafioletowym, obrazowaniu gazowym oraz inteligentnych robotach inspekcyjnych.

  ULIRVISION dostarcza zestawy kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury, oraz kamer do wyładowań koronowych mających szerokie zastosowanie w wielu obszarach: obrony narodowej, energetyki, nadzoru wideo, badań naukowych, medycyny, ochrony przeciwpożarowej oraz przemysłu samochodowego.

  W naszej ofercie znajdą Państwo kamery termowizyjne serii TI z polem widzenia (przykładowo) 18°x14°, rozdzielczością matrycy 384x288 px, czułością termiczną <65mK, dokładnością ±2%, zakresem standardowym -20°C do 250°C (opcja A do 600°C, opcja B w TI395 do 1200°C), celownikiem laserowym oraz wymiennymi obiektywami IR dla większej elastyczności zastosowań.

  Posiadamy także kamery do wyładowań koronowych z wysoką czułością na promieniowanie UV oraz kamery na podczerwień do detekcji gazu.

 • Viking

  Marka VIKING oferuje szeroką gamę mebli przemysłowych ESD oraz wyposażenia antystatycznego. Projektuje i produkuje niezawodne, trwałe, ergonomiczne i łatwe w montażu produkty.

  W naszej ofercie znajdują się stoły warsztatowe o dużej nośności zapewniające tworzenie praktycznych struktur oraz efektywne wykorzystanie obszaru roboczego.

 • WENS

  Koreański producent aparatury kontrolno – pomiarowej z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Zapewnia szeroki asortyment urządzeń elektronicznych takich jak oscyloskopy, mierniki mocy, izolacji, częstotliwości, multimetry, mierniki telewizyjne. Specjalizuje się także w produkcji podzespołów elektronicznych dla branży motoryzacyjnej.

  W naszej ofercie znajdą Państwo m.in bardzo dokładne (0,025%) multimetry przemysłowe WENS 540 z maksymalnym wskazaniem 50000, analizą magistral, możliwością pomiarów oscyloskopowych z rozbudowanymi funkcjami rejestrującymi (Data logger), analizą logiczną, TrueRMS. Posiadamy również testery impedancji z analizą jakości, analizatory mocy z Bluetooth, testery izolacji.

 • Xytronic

  Tajwański producent stacji lutowniczych. Oferujemy zarówno proste lutownice podręczne, stacje średniej klasy do wszechstronnych zastosowań jak i duże stacje z bogatym oprzyrządowaniem. Posiadamy także szeroki asortyment wszelkich akcesoriów lutowniczych takich jak końcówki do lutowania, groty, grzałki, pincety, szczypce, obcinarki, odsysacze, itp.

 • YOKOGAWA

  Yokogawa jest wiodącym dostawcą automatyki przemysłowej oraz rozwiązań testowych i pomiarowych. Łącząc zaawansowaną technologię z usługami inżynieryjnymi, zarządzaniem projektami i konserwacją, Yokogawa gwarantuje sprawdzoną w praktyce wydajność operacyjną, bezpieczeństwo, jakość i niezawodność.

  W naszej ofercie znajdują się:

  Analizatory i mierniki mocy

  Yokogawa WT5000 to najdokładniejszy na świecie precyzyjny analizator mocy z podstawową dokładnością rzędu ± 0,03%. Jego dokładność jest gwarantowana od 1% do 130% ustawionego zakresu napięcia i prądu. Przy minimalnym wpływie niskiego współczynnika mocy (0,02% mocy pozornej) urządzenie jest również bardzo dokładne przy dużych przesunięciach fazowych i częstotliwościach.

  Rejestratory oscyloskopowe i oscyloskopy

  Rejestrator oscyloskopowy DL850E jest wiodącym instrumentem w rodzinie ScopeCorder firmy Yokogawa. Łączy w sobie oscyloskop sygnałów mieszanych i przenośny rejestrator akwizycji danych w modułową platformę zaprojektowaną w celu wychwytywania zarówno szybkich stanów nieustalonych, jak i trendów o niskiej prędkości. Cechy produktu: duża szybkość próbkowania - do 100MS/s, rozdzielczość przetworników do 16 bitów, max. 128 kanałów, podstawa czasu od 100ns/dz do 3 dni/dz, wyświetlacz TFT LCD 10,4".

 • ZELAP

  Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej ZELAP rozpoczął działalność w 1989 roku z inicjatywy grupy pracowników naukowo - dydaktycznych wyższych uczelni technicznych. Głównym powodem powołania firmy była likwidacja wielu polskich przedsiębiorstw produkujących aparaturę kontrolno – pomiarową. Zakład zajmuje się m.in. produkcją i sprzedażą przyrządów pomiarowych w wykonaniu standardowym oraz o parametrach metrologicznych na indywidualne życzenie Zamawiającego.

  W naszej ofercie znajdują się laboratoryjne oporniki, kondensatory oraz indukcyjności dekadowe.

 • ZEROPLUS

  Producent specjalizuje się w wytwarzaniu analizatorów logicznych oraz sterowników dla konsol do gier TV. Posiada profesjonalne know-how w projektowaniu układów scalonych.

  Pierwszy analizator logiczny firmy ZEROPLUS został uruchomiony w 2005 roku i znalazł szerokie zastosowanie w analizie cyfrowej dla wielu producentów technologii i instytucji edukacyjnych, co uczyniło go wówczas najbardziej popularnym na rynku tajwańskim.

  W naszej ofercie znajdują się analizatory stanów logicznych o nawet 32 kanałach, pamięci 128kb/kanał bez kompresji, częstotliwości próbowania 200MHz, zakresie podstawy czasu 5ps-10Ms oraz 30 protokołami transmisyjnymi gratis.

Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
Wszelkie prawa zastrzeżone przez NDN © Created by Subinet