Bardzo nam miło Państwa poinformować, że nasza akredytacja została rozszerzona o:
Uwaga: Dodatkowo obniżyliśmy naszą niepewność CMC!
Uprzejmie informujemy, że 2. maja 2025 firma NDN będzie nieczynna
Świętuj jubileusz razem z nami! Z okazji 50-lecia działalności producenta GW INSTEK mamy dla Was superpromocję!
Promocja trwa od 01.03 do 31.05.2025r.
Akcesoria do aparatury kontrolno-pomiarowej w ofercie firmy NDN:
Akcesoria, choć często bagatelizowane, odgrywają ogromną rolę w procesie pomiarowym. To w dużej mierze od nich zależy szybkość, dokładność oraz prostota pomiaru. W tej grupie produktów znajdą Państwo wysokiej klasy akcesoria pomiarowe do wszelkiego rodzaju aparatury kontrolno-pomiarowej znajdującym się w naszym portfolio. Oferujemy takie produkty jak sondy oscyloskopowe wraz z akcesoriami, igły, chwytaki i przewody pomiarowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo sondy pasywne, logiczne, wysokonapięciowe, różnicowe oraz do pomiaru prądu zarówno zmiennego jak i stałego. Jesteśmy dystrybutorem sond takich firm jak Chauvin Aronux, Hameg, Pintek, Rigol, Rohde&Schwarz, Testec. Do naszych sond oferujemy szerokie spektrum akcesoriów w tym adaptery impedancji, przewody koncentryczne, złącza przejściowe typu N oraz BNC, adaptery do przewodów bananowych.
Dodatkowo oferujemy całą gamę przewodów bananowych w różnych długościach i kolorach. Pomiary dokonamy poprzez zastosowanie adapterów: chwytaków, krokodylków oraz igieł.
Filtrowanie
Ładowanie...
Sonda temperatury typu K
Zacisk klinowy do siłomierza
Sonda do mostków LCR-9183 i LCR-9184
HO720 Rohde & Schwarz - Podwójny interfejs RS-232/USB do serii HMF, HMO, HMP oraz HMS
HO720 Rohde & Schwarz - Podwójny interfejs RS-232/USB do serii HMF, HMO, HMP oraz HMS
HO732 Rohde & Schwarz - Podwójny interfejs Ethernet/USB do serii HMP oraz HMF
HO732 Rohde & Schwarz - Podwójny interfejs Ethernet/USB do serii HMP oraz HMF
HO740 Rohde & Schwarz - Interfejs IEEE-488 (GPIB) do serii HMF, HMO, HMP, HMS
HO740 Rohde & Schwarz - Interfejs IEEE-488 (GPIB) do serii HMF, HMO, HMP, HMS
Rigol BatHolder138 Moduł baterii (Battery pack) firmy RIGOL.
Rigol BatHolder138 Moduł baterii (Battery pack) firmy RIGOL.
Kabel USB Rigol 1,50 m