Kategorie

Aktualności

Rozwiązania testowe dla centrów danych ITECH – kompleksowy przewodnik

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji (AI) oraz rosnące zapotrzebowanie na moc obliczeniową sprawiają, że centra danych wymagają nowoczesnych, wydajnych i niezawodnych systemów testowych. Rozwiązania ITECH umożliwiają kompleksowe testowanie infrastruktury zasilania – od pojedynczych komponentów po całe systemy.

Czytaj więcej...
Yokogawa świętuje 110 lat zaufania i precyzji! Jubileuszowe promocje!

YOKOGAWA od ponad 110 lat dostarcza precyzyjne, niezawodne i trwałe technologie pomiarowe – od nowoczesnych oscyloskopów, przez rejestratory ScopeCorder, aż po analizatory mocy. Z okazji jubileuszu świętujemy tę siłę innowacji wraz z wyjątkowymi ofertami – idealnymi dla wszystkich, którzy stawiają na jakość YOKOGAWY. 

RABATY DO -20%!

Czytaj więcej...
Nowa seria trzykanałowych programowalnych zasilaczy DC ITECH IT-N6300

Firma ITECH Electronics prezentuje nową serię IT-N6300 — trzykanałowe programowalne zasilacze DC zaprojektowane z myślą o potrzebach testów wielokanałowych. Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej...

Aktualności

25.503 Wtyk banan 4 mm NDN

Producent:

NDN
Cena:

2,00 zł netto
2,46 zł brutto (23% VAT)

kolor:

Zapytaj o produkt

  • Bezpieczny wtyk typu banan 4 mm prosty
  • Izolacja PA
  • Przekrój żyły dołączanego (lutowanego) przewodu: 2,5 mm2
  • Dostępne kolory wtyku

25.503.1 czerwony
25.503.2 czarny

  • Napięcie znamionowe: 1000 V CAT III
  • Maksymalne natężenie prądu: 32 A
  • Zastosowanie: zakończanie przewodów pomiarowych 

Aby móc pobrać ten plik musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez NDN © Created by Subinet