Kategorie

Aktualności

Yokogawa świętuje 110 lat zaufania i precyzji! Jubileuszowe promocje!

YOKOGAWA od ponad 110 lat dostarcza precyzyjne, niezawodne i trwałe technologie pomiarowe – od nowoczesnych oscyloskopów, przez rejestratory ScopeCorder, aż po analizatory mocy. Z okazji jubileuszu świętujemy tę siłę innowacji wraz z wyjątkowymi ofertami – idealnymi dla wszystkich, którzy stawiają na jakość YOKOGAWY. 

RABATY DO -20%!

Czytaj więcej...
Nowa seria trzykanałowych programowalnych zasilaczy DC ITECH IT-N6300

Firma ITECH Electronics prezentuje nową serię IT-N6300 — trzykanałowe programowalne zasilacze DC zaprojektowane z myślą o potrzebach testów wielokanałowych. Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej...
Jaki jest najlepszy oscyloskop?

Jaki jest najlepszy oscyloskop dla elektronika?

Dużo łatwiej odpowiedzieć na pytanie, jaki MULTIMETR można z przekonaniem polecić elektronikowi. Z wyborem optymalnego OSCYLOSKOPU jest nieporównanie większy problem, dlatego naprawdę warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami i ostrzeżeniami, co koniecznie trzeba brać pod uwagę przy wyborze.

Czytaj więcej...

Aktualności

ANT-DA11 - Antena kierunkowa (10~200 MHz) Siglent

Producent:

SIGLENT
Cena:

11 060,00 zł netto
13 603,80 zł brutto (23% VAT)

Zapytaj o produkt

Przegląd produktu

SIGLENT ANT-DA11 to podręczna antena kierunkowa o zakresie częstotliwości 10 MHz ~ 200 MHz, wygodna do przenoszenia i obsługi. Dodatkowo zawiera uchwyt wzmacniacza.

 

Wzmocnienie anteny 10dB (wartość typowa); SWR <1:1.9 (wartość typowa); typ 50Ω/N, żeńska; kierunek polaryzacji poziomy i pionowy

 

Aby móc pobrać ten plik musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez NDN © Created by Subinet